Image00008У спортивному залі КЗОШ № 23( клуб «Галицькі леви») 28 листопада 2018 року відбулися змагання чемпіонату Тернопільської обласної організації ФСТ Динамо” України з боротьби самбо за програмою змагань „Динаміада-2018”. У змаганнях брали участь 25 учасників з 6 команд правоохоронних органів області. Кращі результати у своїх вагових категоріях показали :Роман Мізюк ( КФК УДСНС, в/к до 62 кг.); Олег Якушев ( КФК в/ч 3002, в/к до 68 кг.); Юрій Роговський( КФК УДСНС, в/к до 74 кг.); Микола Іванах ( КФК УДСНС, в/к до 82 кг.); Віктор Кохно( КФК ГУНП, в/к до 90 кг.); Олександр Федьків ( КФК УДСНС, в/к до 100 кг.); Володимир Стрілецький (КФК УПО, в/к + 100 кг.). Переможцем командного заліку стала команда УДСНС України в Тернопільській області, друге та третє місця відповідно посіли команди УПО та в/ч 3002 НГУ. Переможці та призери змагань нагороджені кубками, дипломами та грамотами обласної організації ФСТ „ Динамо” України. Головний суддя змагань – суддя міжнародної категорії Сергій Цимбал.Image00010Image00014