DSC 0018У неділю, 29 червня 2014 року у м. Тернополі, на Театральному майдані відбулися заходи за програмою Олімпійського дня. До програми були включені вікторини на олімпійську тематику, показові виступи спортсменів з видів спорту, конкурс малюнку на асфальті для наймолодших учасників. Останньою і наймасовішою складовою спортивного дійства став легкоатлетичний пробіг на дистанції 400 метрів. Проходив він у семи вікових групах. А передувала забігам Олімпійська розминка. За традицією, її проводять відомі спортсмени, учасники Олімпійських Ігор та інших престижних міжнародних та Всеукраїнських змагань. Цього року Олімпійська розминка відбулась за участю уславленої тернопільської біатлоністки, Олімпійської чемпіонки, заступника міністра молоді і спорту України Олени Підгрушної, чемпіонки світу з літнього біатлону Світлани Крикончук, чемпіонки України з легкої атлетики Наталії Солтан, чемпіонки України з сноубордингу Ірини Грещук, чемпіонки Європи з пауерліфтингу Лілії Проць, а проводила її відомий у Тернополі тренер з фітнесу Лілія Парій. Активну участь у заходах олімпійського дня брали і тернопільські динамівці : Олександра Меркушина – І місце у категорії 9-10 років; Василина Ільницька – І місце у категорії 13-14 років; Назар Даньків – І місце у категорії 15-18 років; Руслан Даньків – І місце у категорії 19-29 років; Михайло Теслюк – І місце у категорії 30-39 років; Ірина Меркушина – І місце у категорії 40-49 років; Микола Даньків – І місце у категорії ветеранів 50 років і старші. Старший інспектор КФК УДПтСУ в Тернопільській області Олександр Гулевський посів друге місце у турнірі з шахів, спортсмен-інструктор Тетяна Копчак перемогла у ролерній естафеті. Олена Підгрушна брала активну участь пробізі, нагородженні переможців та призерів Олімпійського дня, спілкувалися з юними та відомими тернопільськими спортсменами і динамівськими спортсменами-правоохоронцями. Переможців турнірів та Олімпійських забігів нагородили призами від Національного Олімпійського комітету України організатори змагань: Тернопільське обласне відділення НОК України, управління сім’ї, молодіжної політики та спорту Тернопільської міської ради, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення, управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації.DSC 0037DSC 0014DSC 0031DSC 0035DSC 0020