У рамках підготовки до «Євро-2012» 13 травня 2012 року у м. Тернополі відбулося урочисте відкриття оновленого міського стадіону. Розпочалося дійство зі спортивного параду, до якого було залучено максимальну кількість спортсменів, ветеранів спорту, фізкультурного активу, прихильників здорового способу життя.

Товариство «Динамо» гідно представили кращі спортсмени та тренери - гордість українського спорту: з державними прапорами України на чолі спортивної колони крокували МСУМК з плавання Олександр Волинець - учасник двох Олімпійських ігор, Заслужений майстер спорту з біатлону Олена Підгрушна - п’ятиразова чемпіонка Європи, неодноразова призерка чемпіонатів світу.

Прапор ФСТ «Динамо» України несла Анастасія Меркушина, учасниця перших зимових юнацьких Олімпійських ігор 2012 року, чемпіонка світу 2012 року з біатлону – вихованка та гідна зміна своїй мамі Ірині Меркушиній, у недалекому минулому відомій та заслуженій біатлоністці, на нинішній час – успішному динамівському тренеру.

Державний прапор України було доручено підняти також динамівському спортсмену, майстру спорту з легкої атлетики Івану Стребкову, неодноразовому чемпіону України, учаснику міжнародних змагань.

Спортивна частина свята завершилася показовими виступами юних спортсменів з різноманітних видів спорту: боксу, боротьби, аеробіки, велоспорту, фехтування, гімнастики, футболу.