дснс 17 вересня в  м. Тернополі на майданчиках спортивної бази «Динамо» відбувся турнір з волейболу серед підрозділів колективу фізичної культури Головного управління ДСНС України у Тернопільській області, приурочений до Дня рятівника. Змагання пройшли за участю 9 команд та 81 учасника. Спортсмени в наполегливій боротьбі за перемогу продемонстрували справжні бійцівські якості та проявили себе достойними суперниками. Всі – і учасники, і вболівальники отримали від поєдинків безліч енергії та позитивних емоцій. У підсумку, перемогу та кубок виборола збірна 6-го державного пожежно-рятувального загону. Другу сходинку п’єдесталу посіла команда 5-го державного пожежно-рятувального загону. Бронзу здобули представники 2-го державного пожежно-рятувального загону. Призери отримали дипломи, пам’ятні призи та медалі.дснс 3дснс 2