29 травня у с. Острів Великоберезовицькою громадою було проведено спортивно-мистецький захід до Міжнародного для захисту дітей. Участь у ньому взяли: Тернопільська обласна організація ФСТ «Динамо» України, Тернопільський обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» та Тернопільський осередок НОК.
 
      Учасниками дійства були 82 дітей. Серед них були діти військовослужбовців, багатодітних та внутрішньо-переміщених сімей.
 
     На заході були присутні: селищний голова Великоберезовицької громади – Андрій Галайко; начальник управління молоді, спорту та іміджевих проектів – Андрій Човган; заступник голови Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» України – Володимир Небесний; начальник відділу фізкультурно-масової роботи Тернопільського обласного центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» - Павло Рудницький; член президії Тернопільського осередку НОК, доцент кафедри фізичного виховання та реабілітації – Андрій Огнистий; начальник відділу культури – Микола Злонкевич;начальник відділу освіти – Василь Цаля; начальник відділу молоді, спорту, сім`ї та туризму – Ігор Бронецький; заступник декана факультету фізичного виховання ТНПУ – Роман Власюк.
 
      Діти брали участь в різноманітних конкурсах та естафетах на чотирьох локаціях: мистецька, науково-дослідницька, спортивна та бібліотечна за які були нагородженні призами та сувенірами Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» України та Тернопільського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».
 
      Окрім того діти прикрасили українські прапори синьо-жовтими відбитками рук, які відправлять військовослужбовцям на передову.
 
      Наприкінці спортивно-мистецького заходу голова селищної ради нагородив дітей грамотами та солодощами.
IMG_1458.JPG