100 684223 листопада 2010 року в залі засідань УМВС України в Тернопільській області відбулося засідання ради Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» України, на якому проведені довибори членів ради та президії, підведені підсумки роботи організації у 2010 році, визначені завдання та перспективи ЇЇ діяльності у 2011 році, підведені підсумки комплексного заліку обласних динамівських фінальних змагань за програмою «Динаміада-2010», визначено кращого динамівського спортсмена 2010 року.

Було відзначено, що на протязі поточного року проведено 29 фізкультурно- масових та спортивних заходів, у яких брали участь 2686 працівників правоохоронних органів області.

Проведено всі сім видів програми обласних фінальних динамівських змагань за програмою «Динаміада-2010(шахи, гирьовий спорт, легкоатлетичний крос, прикладна стрільба, волейбол, міні-футбол, перетягування канату), у яких брали участь 458 чоловік.

Кубками та грамотами облорганізації «Динамо» за підсумками «Динаміади-2010» нагороджені:

КФК УМВСУ в Тернопільській області, - за перше місце;

КФК УДДУПВП в Тернопільській області, - за друге місце;

КФК УСБУ в Тернопільській області, - за третє місце.

100 6848За сприяння розвитку фізичної культури та спорту динамівськими відзнаками нагороджені: Лосик П.С., начальник УДДУПВП, Вінницький І.О., начальник УСБУ, Ляхович О.М., заступник начальника УМВСУ.

За особисту активну участь у змаганнях відзначені: Андрій Гульоватий (Теребовлянський РВВС), Андрій Шмайдей (УДДУПВП), Володимир Гецко (митниця).

За пропаганду динамівського спорту, здорового способу життя, динамівських заходів та змагань відзначено відділ зв`язків з громадськістю УМВСУ в Тернопільській області.

Кращим спортсменом Тернопільської облорганізації «Динамо» 2010 року визначено Олену Підгрушну, МСУМК з біатлону, учасницю зимових Олімпійських ігор 2010 року у Ванкувері, члена національної збірної команди України.

100 6853Нагородження проводив голова обласної ради «Динамо», начальник УМВСУ в Тернопільській області, генерал-майор міліції Бортняк Федір Всеволодович.

Учасниками засідання було висловлено ряд пропозицій та завдань діяльності Тернопільської облорганізації «Динамо» у 2011 році:

- створення та забезпечення роботи комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Динамо»;

- більш ширше залучення ветеранів до участі у спортивному житті колективів фізичної культури;

- включення до календаря спортивно-масових заходів організації змагань з зимових видів спорту та єдиноборств;

- розбудова матеріально-технічної бази організації.