DSC0979231 липня – 01 серпня 2014 року на майданчиках спортивної бази «Динамо» м. Тернополя відбулися змагання чемпіонату Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» України з волейболу за програмою «Динаміада-2014», присвячені 90-річчю Товариства. У змаганнях брали участь 72 спортсмена з 8 команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб області.  Переможцями чемпіонату стала команда управління Державної пенітенціарної служби області, друге та третє місця посіли відповідно команди управління Державної служби надзвичайних ситуацій та військової частини 3002 Національної гвардії України. Кращим гравцем змагань визнано Дмитра Келембета( УДСНС України в Тернопільській області). У нагородженні переможців та призерів змагань брали участь : Володимир Гикавий, - заступник начальника управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської облдержадміністрації, Олег Ляхович, - заступник начальника УМВС України в Тернопільській області ,  Володимир Небесний, - заступник голови Тернопільської облорганізації ФСТ «Динамо» України.  Учасники змагань вшанували пам`ять земляків – військовослужбовців, які загинули у зоні АТО. Головний суддя змагань, суддя республіканської категорії з волейболу Роман Єднаківський.DSC 0028DSC 0055DSC09787DSC 0065DSC 0084