гиря 1У спортивному комплексі „ Текстильник”  м. Тернополя 16 жовтня 2015 року відбулися змагання чемпіонату Тернопільської обласної організації ФСТ „ Динамо” України з гирьового спорту за програмою змагань „Динаміада-2015”, присвячені Дню захисника України. У змаганнях брали участь 23 учасника з 7 команд правоохоронних органів області. Змагання  проводилися з гирями 32 кг. Кращі результати у своїх вагових категоріях показали : Володимир Довгошия( КФК  УДСНСУ, в/к до 63 кг., сума – 17 балів ); Василь Ярошевський, (КФК в/ч 3002 НГУ, в/к до 68 кг., сума – 27,5 бали); Віталій Осідак(КФК  ГУ ДФС, в/к до 73кг., сума 7 балів); Петро Кильба( КФК УДСО, в/к до 78 кг., сума – 7,65 бали); Олексій Криворучко( КФК УМВСУ, в/к до 85 кг., сума – 41 бал); Володимир Дзюба (КФК УМВСУ, в/к до 95 кг., сума – 100,5 бали); Петро Пігович( КФК УМВСУ,  в/к більше 95 кг.,сума – 75 балів). Переможцем командного заліку стала команда УМВС України  в Тернопільській області, друге та третє місця відповідно посіли команди в/ч 3002 НГУ та УДСНСУ в Тернопільській області. Переможці та призери змагань нагороджені кубками та грамотами обласної організації „ Динамо”. Нагородження проводили начальник УМВС України в Тернопільській області Олександр Богомол та заступник голови Тернопільської  обласної організації ФСТ «Динамо» України Володимир Небесний. Головний суддя змагань – Зіновій Кульчицький,  Заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу з гирьового спорту.гиря 2гиря 3