04 квітня 2017 року на набережній тернопільського ставу біля спортивної бази «Динамо»  м. Тернополя відбулися змагання чемпіонату Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» України з легкоатлетичного кросу за програмою обласних фінальних комплексних змагань «Динаміада-2017».  До програми змагань входив біг на дистанції 1000, 3000 та 5000 метрів. У змаганнях брали участь 34 учасника з 8 команд колективів фізичної культури правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб області. Переможцем загальнокомандного заліку змагань стала команда УДСНС України у Тернопільській області,  друге та третє місця посіли команди управління поліції охорони в Тернопільській області та Головного управління Національної поліції в Тернопільській області. Переможцями у особистому заліку стали : Тетяна Смаль( УПП у м. Тернополі, дистанція 1000 метрів); Назарій Даньків, (управління поліції охорони в Тернопільській області,  дистанція 1000 метрів); Тарас Судомир,( Головне управління Національної поліції в Тернопільській області, дистанція 3000 метрів); Руслан Даньків, (управління поліції охорони в Тернопільській області, дистанція 5000 метрів). Переможці та призери змагань нагороджені кубками, дипломами та грамотами Тернопільської облорганізації «Динамо».