Харків 1З 12 по 13 квітня 2017 року у м. Харкові відбувся чемпіонат Громадської організації «Фізкультурно-спортивне товариства «Динамо» України» з легкоатлетичного кросу за програмою комплексних змагань «Динаміада-2017» серед збірних команд територіальних організацій Товариства. У змаганнях брали участь 83 спортсмени. За підсумками загальнокомандного заліку перемогу в чемпіонаті здобула команда Київської міської організації, друге місце виборола команда Львівської обласної організації, а третє – команда Харківської обласної організації. Тернопільські динамівці посіли загальне четверте місце та стали переможцями серед команд областей третьої групи. Чемпіоном Товариства на дистанції 5000 м став Іван Стребков, його дружина, спортсмен-інструктор Тернопільської облорганізації «Динамо» Наталія Стребкова посілі третє місце на дистанції 1000м серед жінок, Руслан Даньків та Назарій Даньків(працівники управління поліції охорони) посіли відповідно 11 та 12 місця на дистанціях 3000 та 1000 метрів. Вітаємо!Харків 2