DSC 019013 травня 2015 року відбувся чемпіонат Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» України з боротьби самбо за програмою обласних фінальних змагань «Динаміада-2015». У змаганнях брали участь 24 спортсмена з 6 збірних команд колективів фізичної культури правоохоронних органів області. У загальнокомандному заліку переможцем став колектив УМВС України в Тернопільській області, друге місце посів колектив УДСНС України в Тернопільській області, третє – колектив Головного управління ДФС у Тернопільській області. В особистому заліку, у своїх вагових категоріях чемпіонами стали : Микола Довгошия( КФК УМВСУ, в/к до 62 кг.), Богдан Брикайло( КФК УМВСУ, в/к до 68кг.), Ігор Петрик(КФК УДПтСУ, в/к до 74кг.), Павло Палюх(КФК УМВСУ, в/к до 82кг.), Тарас Чорненко( КФК ГУ ДФС, в/к до 90 кг.), Олександр Федьків( КФК УДСНС, в/к до 100кг.), Ігор Власюк( КФК УДСНС, в/к + 100кг.). Переможці та призери змагань  нагороджені кубками, дипломами та грамотами Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» України. Головний суддя змагань – суддя міжнародної категорії Сергій Цимбал. DSC 0255DSC 0247DSC 0173